fbpx

Jesteśmy wpisani na listę KNF numer RPK000302

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Remontujesz? Meblujesz? Urządzasz

17
2020 Maj

Remontujesz? Meblujesz? Urządzasz

Wycena w przypadku powyższych działań jest kluczem do sukcesu. Realne ocenienie swoich możliwości finansowych i porównanie ich z zapotrzebowaniem finansowym zabezpieczy nas przed niechcianymi niespodziankami w postaci braku kapitału. Co jednak gdy w przypadku kredytu hipotecznego zabraknie nam środków na wykończenie lub meble?
Z pomocą przychodzi kredyt gotówkowy który jest łatwy w uzyskaniu mimo wcześniejszego obciążenia hipotecznego. Taki zastrzyk gotówki sprawdza się idealnie gdy nie doszacowaliśmy kosztów naszej inwestycji lub myślimy o remoncie naszego mieszkania.
Koszty nowych sprzętów oraz mebli czy ekip remontowych mogą wydawać się niejednokrotnie poza zasięgiem. Statystycznie coraz więcej Polaków szuka w takim przypadku wsparcia w Banku.

Tania pożyczka https://fortfinanse.pl/kredyty-gotowkowe/

Jak się za to zabrać? Odpowiedz to rozsądna rata
Znając koszty i nasze możliwości warto zastanowić się nad stawką raty. Dłuższy okres spłaty, wiąże z niższą kwotą spłaty. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy ją dostawać do naszych innych wydatków i budżetu domowego. Komfort dłuższego terminu spłaty wiąże się wprawdzie ze wzrostem całkowitego kasztu kredytowego, możemy to jednak zniwelować robiąc nadpłaty jednej czy kilu rat. Takie rozwiązanie pomaga zredukować kapitał do spłaty, a co za tym idzie pomniejszyć odsetki należne bankowi. Zdecydowanie dzięki takiemu rozwiązaniu możemy czuć się komfortowo w trudniejszych chwilach dla naszego budżetu oraz niwelować koszt kredytowy w lepszych okresach.

☎530 799 912
?KONTAKT@FORTFINANSE.PL
https://fortfinanse.pl/kredyty-gotowkowe/

odpowiedzi 0

0 Odpowiedzi
Inline Feedbacks
View all comments