fbpx

Jesteśmy wpisani na listę KNF numer RPK000302

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Pieniądze szczęścia nie dają

17
2020 Maj

To stare powiedzenie powszechnie nam znane budzi wile kontrowersji, wszak są ważnym elementem w naszym codziennym funkcjonowaniu i niezbędnym środkiem do życia. Pamiętajmy też o nas samych, o naszych marzeniach i celach. Któż z nas nie wydał by nagłego zastrzyku gotówki na realizację długo przekładanej podróży czy wymarzonego kursu? Zdając sobie jednak sprawę z konieczności jednorazowego wydatku często dochodzimy do wniosków iż nas na to nie dla nas, przekładamy własne pragnienia i marzenia na przyszłość. Czy jednak jest tak naprawdę? W ujęciu ratalnym kwoty przerastające nas mogą stać się przystępne. Prosta kalkulacja elastyczne możliwości spłaty przybliżają odlegle cele na wyciągnięcie naszej ręki. Podróż życia, kurs żeglarstwa czy paralotni? Żaden problem! Kalkulacja kosztów, szybka decyzja i w drogę!

Tani kredyt  https://fortfinanse.pl/kredyty-gotowkowe/

Z punktu widzenia rozwoju inwestycja w samego siebie to najbardziej korzystna z możliwych opcji. Odpowiedni balans rozrywki i odpoczynku to klucz do zdrowego funkcjonowania i satysfakcji z życia.

Według badan i raportów polityka oszczędzania do skarpetki i finansowania przyjemności z dostępnych pieniędzy zostaje coraz bardziej wypierana przez oferty kredytowe. Wiążę się to z wygodą ale przede wszystkim z czasem. Życiem trzeba przecież żyć !

 

?KONTAKT@FORTFINANSE.PL

https://fortfinanse.pl/kredyty-gotowkowe/

odpowiedzi 0

0 Odpowiedzi
Inline Feedbacks
View all comments