Oferta Dla Rolników

KREDYTY DLA ROLNIKÓW

 • dochód liczony z hektarów i dopłat bezpośrednich
 • na bieżące wydatki
 • bez dodatkowych zabezpieczeń
 • dostosowany do potrzeb rolników

Dla wielu gospodarstw pozyskanie środków na bieżącą działalność, jego modernizacje czy płynne funkcjonowanie jest kluczowe. Świetnie zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży rolniczej. Nieregularność (sezonowość) dochodu, zakup maszyn rolniczych, środków ochrony roślin, bieżące funkcjonowanie może stać się sporym obciążeniem finansowym. Możesz liczyć na wsparcie dedykowanego eksperta, pomoc w uzyskaniu kredytu – nawet z pół roczną karencją w spłacie – przez 6 miesięcy spłacasz tylko odsetki. Załatwimy za Ciebie szereg formalności, pozwalając na to abyś mógł poświęcić czas swojej pracy.

Kredyt możesz wykorzystać na:

 • bieżące wydatki,
 • zakup maszyn, sprzętu rolniczego,
 • zakup nasion,
 • zakup środków ochrony roślin,
 • inne cele powiązane z Twoją działalnością.
 • do 600 000 zł
 • do 144 miesięcy
 • od 2,41% w skali roku

Oferta kredytowa dla Rolników

Rolnicy to grupa zawodowa, której dochody są mocno nieregularne i zależne od dziesiątek czynników. Spadające ceny płodów rolnych, susze, podtopienia, wymrożenia to kilka z setek powodów nagłego spadku rentowności gospodarstwa i obniżenia zysków pochodzących z uprawiania ziemi. Oferujemy klientom kredyt dla rolników będący doskonałym zabezpieczeniem na trudne dni.

Dla kogo jest kredyt?

Z kredytu może skorzystać każdy prowadzący gospodarstwo rolne, nawet kiedy nie prowadzi innej działalności poza rolnictwem. Wystarczy być posiadaczem lub dzierżawcą gruntów i być zarejestrowanym rolnikiem. Brak dodatkowej dokumentacji i zdolność kredytowa wyliczana na podstawie posiadanego areału pozwala na szybkie i sprawne załatwienie wszystkich formalności związanych z wydaniem decyzji.

Na co można przeznaczyć pieniądze z kredytu?

Cel kredytu może być dowolny. Zabezpieczyć możemy zarówno bieżące wydatki, jak i rozwój gospodarstwa w postaci rozwoju parku maszynowego lub zakupy dodatkowego sprzętu niezbędnego w pracach polowych i hodowlanych. Ponadto zakupić można nieruchomości rolne i budowlane potrzebne do produkcji rolnej. Rolnika ogranicza tylko jego kreatywność i możliwości dalszego rozwoju, pieniądze nie muszą być w pełni rozliczane.

Dodatkowe zalety kredytu dla rolników

Najważniejszą zaletą finansowych produktów rolniczych jest łatwość osiągnięcia zdolności kredytowej. Analitycy uznają zarówno zdolność ekonomiczną wywodzącą się z ilości hektarów przeliczeniowych, jak i dopłaty z ARiMR i wszystkie inne benefity przysługujące dla konkretnych typów działalności. Każda sztuka hodowanych zwierząt również skutecznie podniesie zdolność kredytową w ocenie analityków.

Kredyt rolniczy to idealny i skrojony na miarę produkt, który wspomoże rozwój Twojego gospodarstwa a także zapewni mu stabilność finansową w trudnych czasach. Dzięki temu nie musisz już obawiać się zarówno zastoju na rynku, jak i wstrzymania dopłat obszarowych. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie i skutecznie oceniamy zdolność.