Kredyty Gotówkowe

KREDYT GOTÓWKOWY

 • dogodny czas spłaty
 • dowolny cel
 • pomoc ekspertów w załatwieniu formalności
 • porównanie oferty kilkunastu banków

Kredyt gotówkowy daje Ci możliwość zrealizowania wielu planów, sprostaniu nieprzewidzianym wydatkom. Z jego pomocą możesz sfinansować remont mieszkania, kupno samochodu lub wakacje marzeń. Pomożemy Ci wybrać najtańszy kredyt, porównać oferty i rozszyfrować regulaminy umów. Dopasujemy dla Ciebie wszystkie parametry: czas spłaty, wysokość raty, możliwość “wakacji kredytowych”. Sam decydujesz o przeznaczeniu pieniędzy. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności, od wyboru produktu po podpisanie umowy, pomożemy w negocjacjach z bankiem.

Kredyt gotówkowy
możesz wykorzystać na:

 • bieżące wydatki,
 • zakup samochodu,
 • zakup sprzętu RTV i AGD,
 • wymarzone wakacje z rodzina,
 • remont mieszkania.
 • do 250 000 zł
 • do 144 miesięcy
 • atrakcyjne oprocentowanie

Oferta kredytów gotówkowych

Pożyczki krótkoterminowe mają swoich zwolenników i przeciwników. Nie zawsze trafiają w gusta konsumentów z uwagi na krótki okres spłaty, istotnie obciążający domowy budżet. Jeśli potrzebujesz gotówki i chciałbyś spokojnie, bez większych ograniczeń regulować zobowiązanie w formie dogodnych rat, postaw na kredyt gotówkowy. Posiadamy w ofercie kredyty gotówkowe z atrakcyjnym oprocentowaniem oraz dogodnymi warunkami.  Zapoznaj się ze szczegółami i podejmij z nami współpracę, jeśli zależy Ci na ofercie dopasowanej indywidualnie do Twoich potrzeb.

Jakie są warunki do uzyskania kredytu gotówkowego?

Zgodnie z obowiązującym prawem o kredyt gotówkowy możesz się ubiegać, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych. Niezbędny będzie dokument tożsamości. Warunki nie są restrykcyjne. Żeby otrzymać dodatkową gotówkę, nie są potrzebni poręczyciele. Nie musisz nikogo angażować w swoje sprawy. Nie musisz zastawiać swojego majątku. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przedstawimy Ci propozycję odpowiadającą Twojej sytuacji finansowej.

Jakie są zalety kredytu gotówkowego?

Kredyt gotówkowy to produkt finansowy kierowany do szerokiego grona odbiorców. To rozwiązanie korzystne w wielu sytuacjach życiowych, zwłaszcza w przypadku napiętego budżetu miesięcznego. W naszej ofercie znajdziesz kredyt gotówkowy ze spłatą ratalną do 144 miesięcy, dzięki czemu miesięczna rata nie będzie istotnie odczuwalna i nie będzie Cię ograniczać w innych wydatkach. Dłuższy okres kredytowania sprawia, że kredyt gotówkowy staje się mniej dotkliwym do spłaty długiem. To istotna zaleta. W dodatku w każdej chwili możesz dokonać wcześniejszej spłaty. Kredyt gotówkowy może zostać udzielony niezależnie od tego, czy posiadasz konto bankowe, czy też nie.

Na co można przeznaczyć pieniądze z kredytu gotówkowego?

Kredyt gotówkowy wyróżnia się tym, że jest to kredyt konsumencki udzielany na dowolny cel konsumpcyjny. Środki finansowe, które zostaną wypłacone w ramach kredytu gotówkowego, możesz przeznaczyć na dowolny cel, zakupy, wakacje, spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań czy na cokolwiek innego. Chcemy pomagać w realizacji Twoich planów bez względu na to, czego one dotyczą. Dlatego nie musisz się tłumaczyć i rozliczać ze sposobu zagospodarowania pieniędzy. Dajemy Ci wolność wyboru. Możesz spełniać marzenia Twoje i Twojej rodziny, sfinansować to, czego najbardziej potrzebujecie. Nawet najbardziej prozaiczne cele są warte realizacji.