Kredyty Firmowe

KREDYT FIRMOWY

 • do 600 000 zł
 • do 120 miesięcy
 • od 4,99% w skali roku
 • NA DOWOLNY CEL:

 • zakup środka trwałego
 • finansowanie działalności bieżącej,
 • spłatę innych kredytów,
 • konsolidację kredytów,
 • zapłatę ZUS czy podatków do US,
 • POPRAWĘ KONDYCJI FINANSOWEJ FIRMY


WNIOSEKKredyty dla firm: więcej informacji

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem, szczególnie gdy dopiero zaczynamy ją rozkręcać lub myślimy o znaczącym kroku naprzód, czyli rozwinięciu jej. Ciężko podjąć niektóre decyzje i być na bieżąco ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi zawiłego sektora finansów. Dlatego dobrym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z usług pomocy agencji pośrednictwa finansowego.

Nasza agencja poza konsultingiem może pomóc Ci uzyskać kredyt firmowy na takie cele jak:

 1. Zakup środka trwałego. Majątek tego typu stanowi nieodłączną część wielu firm. Zapewne na palcach jednej ręki można policzyć przedsiębiorców, którzy nie posiadają takowego w swojej ewidencji. Jeśli nie chcemy do nich dołączyć, jest to temat wart zastanowienia.
 2. Finansowanie działalności bieżącej. Bardzo ważny aspekt działania każdej firmy, która czeka na zyski. Zanim nadejdą, trzeba dokonać szeregu inwestycji, w których pomóc na może właśnie taki kredyt.
 3. Spłatę innych kredytów/konsolidację kredytów. Twój kredyt wcale nie jest jedynym i jeżeli na horyzoncie pojawi się szansa lepszego oprocentowania, warto się zastanowić nad jednym kredytem dla firm regulującym wszystkie dotychczasowe zobowiązania. Nasza agencja jest w stanie zaoferować do 600 000zł na 120 miesiące z oprocentowaniem 4,99% w skali roku.
 4. Konsolidację kredytów. Prowadząc firmę czasem, jesteśmy w stanie kąpać się w fakturach i poleceniach zapłaty. Najlepszym rozwiązaniem jest takie, w którym dążymy do jak najprostszych i jednocześnie wydajnych rozwiązań. Po co pamiętać kilku terminach rat, skoro można pamiętać o jednej. Konsolidacja jest na to sposobem dzięki, któremu możemy czasem także zaoszczędzić.
 5. Zapłatę ZUS czy podatków do US. Ponoć w życiu są pewne tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki. W życiu przedsiębiorcy także występują sytuację, w których mamy zaległości związane z regulowaniem zobowiązań wobec takich instytucji na ZUS czy US.

Pięć powyższych potrzeb jest w stanie zaspokoić jedna decyzja-rozpoczęcie współpracy z agencją pośrednictwa finansowego. Możemy Ci zaproponować kredyt dla firm nawet do 600 000zł na okres 120 miesięcy z oprocentowaniem 4,99% w skali roku.