fbpx

Jesteśmy wpisani na listę KNF numer RPK000302

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy daje Ci możliwość zrealizowania wielu planów, sprostaniu nieprzewidzianym wydatkom. Z jego pomocą możesz sfinansować remont mieszkania, kupno samochodu lub wakacje marzeń. Pomożemy Ci wybrać najtańszy kredyt, porównać oferty i rozszyfrować regulaminy umów. Dopasujemy dla Ciebie wszystkie parametry: czas spłaty, wysokość raty, możliwość “wakacji kredytowych”. Sam decydujesz o przeznaczeniu pieniędzy. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności, od wyboru produktu po podpisanie umowy, pomożemy w negocjacjach z bankiem.

  • pomoc ekspertów w załatwieniu formalności
  • porównanie oferty kilkunastu banków
  • dogodny czas spłaty
  • dowolny cel,

Kredyt gotówkowy możesz wykorzystać na:

  • bieżące wydatki,
  • zakup samochodu,
  • zakup sprzętu RTV i AGD,
  • wymarzone wakacje z rodzina,
  • remont mieszkania.

do 250 000 zł

do 144 miesięcy

atrakcyjne oprocentowanie

Oferta kredytów gotówkowych

Pożyczki krótkoterminowe mają swoich zwolenników i przeciwników. Nie zawsze trafiają w gusta konsumentów z uwagi na krótki okres spłaty, istotnie obciążający domowy budżet. Jeśli potrzebujesz gotówki i chciałbyś spokojnie, bez większych ograniczeń regulować zobowiązanie w formie dogodnych rat, postaw na kredyt gotówkowy. Posiadamy w ofercie kredyty gotówkowe z atrakcyjnym oprocentowaniem oraz dogodnymi warunkami. Zapoznaj się ze szczegółami i podejmij z nami współpracę, jeśli zależy Ci na ofercie dopasowanej indywidualnie do Twoich potrzeb.

Jakie są warunki do uzyskania kredytu gotówkowego?

Zgodnie z obowiązującym prawem o kredyt gotówkowy możesz się ubiegać, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych. Niezbędny będzie dokument tożsamości. Warunki nie są restrykcyjne. Żeby otrzymać dodatkową gotówkę, nie są potrzebni poręczyciele. Nie musisz nikogo angażować w swoje sprawy. Nie musisz zastawiać swojego majątku. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przedstawimy Ci propozycję odpowiadającą Twojej sytuacji finansowej.

Jakie są zalety kredytu gotówkowego?

Pożyczki krótkoterminowe mają swoich zwolenników i przeciwników. Nie zawsze trafiają w gusta konsumentów z uwagi na krótki okres spłaty, istotnie obciążający domowy budżet. Kredyt gotówkowy to produkt finansowy kierowany do szerokiego grona odbiorców. To rozwiązanie korzystne w wielu sytuacjach życiowych, zwłaszcza w przypadku napiętego budżetu miesięcznego. W naszej ofercie znajdziesz kredyt gotówkowy ze spłatą ratalną do 144 miesięcy, dzięki czemu miesięczna rata nie będzie istotnie odczuwalna i nie będzie Cię ograniczać w innych wydatkach. Dłuższy okres kredytowania sprawia, że kredyt gotówkowy staje się mniej dotkliwym do spłaty długiem. To istotna zaleta. W dodatku w każdej chwili możesz dokonać wcześniejszej spłaty. Kredyt gotówkowy może zostać udzielony niezależnie od tego, czy posiadasz konto bankowe, czy też nie.

Na co można przeznaczyć pieniądze z kredytu gotówkowego?

Kredyt gotówkowy wyróżnia się tym, że jest to kredyt konsumencki udzielany na dowolny cel konsumpcyjny. Środki finansowe, które zostaną wypłacone w ramach kredytu gotówkowego, możesz przeznaczyć na dowolny cel, zakupy, wakacje, spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań czy na cokolwiek innego. Chcemy pomagać w realizacji Twoich planów bez względu na to, czego one dotyczą. Dlatego nie musisz się tłumaczyć i rozliczać ze sposobu zagospodarowania pieniędzy. Dajemy Ci wolność wyboru. Możesz spełniać marzenia Twoje i Twojej rodziny, sfinansować to, czego najbardziej potrzebujecie. Nawet najbardziej prozaiczne cele są warte realizacji.

Blog

Aktualości

10
2020 Grudzień

Kredyt firmowy – zasady działania oraz warunki wnioskowania   Jeśli ...

Czytaj więcej

02
2020 Grudzień

Pierwsze konto bankowe - co warto wiedzieć, na co zwrócić ...

Czytaj więcej

02
2020 Grudzień

Witajcie. Mamy grudzień, a więc ostatni miesiąc "niezwykłego" 2020 roku. ...

Czytaj więcej

Masz pytania ?

Skorzystaj z naszej profesjonalnej porady