fbpx

Jesteśmy wpisani na listę KNF numer RPK000302

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Kredyt firmowy

Do 600 tysiecy

Niskie koszty

Bez zabezpieczeń

proces on-line

decyzja do 24h

Uproszczone procedury

 

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem, szczególnie gdy dopiero zaczynamy ją rozkręcać lub myślimy o znaczącym kroku naprzód, czyli rozwinięciu jej. Ciężko podjąć niektóre decyzje i być na bieżąco ze wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi zawiłego sektora finansów. Dlatego dobrym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z usług pomocy agencji pośrednictwa finansowego. Kredyt firmowy może być przeznaczony na:

1.Zakup środka trwałego.

Majątek tego typu stanowi nieodłączną część wielu firm. Zapewne na palcach jednej ręki można policzyć przedsiębiorców, którzy nie posiadają takowego w swojej ewidencji. Jeśli nie chcemy do nich dołączyć, jest to temat wart zastanowienia.

2.Finansowanie działalności bieżącej.

Bardzo ważny aspekt działania każdej firmy, która czeka na zyski. Zanim nadejdą, trzeba dokonać szeregu inwestycji, w których pomóc na może właśnie taki kredyt.

3.Spłatę innych kredytów\konsolidację kredytów.

Twój kredyt wcale nie jest jedynym i jeżeli na horyzoncie pojawi się szansa lepszego oprocentowania, warto się zastanowić nad jednym kredytem regulującym wszystkie dotychczasowe zobowiązania. Nasza agencja jest w stanie zaoferować do 600 000zł na 144 miesiące z oprocentowaniem 2,41% w skali roku.

4.Konsolidację kredytów.

Prowadząc firmę czasem, jesteśmy w stanie kąpać się w fakturach i poleceniach zapłaty. Najlepszym rozwiązaniem jest takie, w którym dążymy do jak najprostszych i jednocześnie wydajnych rozwiązań. Po co pamiętać kilku terminach rat, skoro można pamiętać o jednej. Konsolidacja jest na to sposobem dzięki, któremu możemy czasem także zaoszczędzić.

5.Zapłatę ZUS czy podatków do US.

Ponoć w życiu są pewne tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki. W życiu przedsiębiorcy także występują sytuację, w których mamy zaległości związane z regulowaniem zobowiązań wobec takich instytucji na ZUS czy US.

Pięć powyższych potrzeb jest w stanie zaspokoić jedna decyzja-rozpoczęcie współpracy z agencją pośrednictwa finansowego.

Kork 1

Złóż wniosek

Krok 2

Wybierz ofertę

Kork 3

Podpisz umowę

Blog

Aktualości

10
2020 Grudzień

Kredyt firmowy – zasady działania oraz warunki wnioskowania   Jeśli ...

Czytaj więcej

02
2020 Grudzień

Pierwsze konto bankowe - co warto wiedzieć, na co zwrócić ...

Czytaj więcej

02
2020 Grudzień

Witajcie. Mamy grudzień, a więc ostatni miesiąc "niezwykłego" 2020 roku. ...

Czytaj więcej

Masz pytania ?

Skorzystaj z naszej profesjonalnej porady