fbpx

Jesteśmy wpisani na listę KNF numer RPK000302

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Kredyt dla rolników

Rolnicy to grupa zawodowa, której dochody są mocno nieregularne i zależne od dziesiątek czynników. Spadające ceny płodów rolnych, susze, podtopienia, wymrożenia to kilka z setek powodów nagłego spadku rentowności gospodarstwa i obniżenia zysków pochodzących z uprawiania ziemi. Oferujemy klientom kredyt dla rolników będący doskonałym zabezpieczeniem na trudne dni.

Do 200 tysiecy

Niskie koszty

Bez zabezpieczeń

Brak prowizji za wczesniejszą spłatę

Dochód liczony z hektarów i dopłat bezpośrednich

Proces online

Decyzja do 24h

Uproszczone procedury

Możliwy zwrot prowizji przy wcześniejszej spłacie

Dostosowany do Twoich potrzeb

Kork 1

Złóż wniosek

Kork 2

Wybierz ofertę

Kork 3

Podpisz umowę

Dodatkowe zalety kredytu dla rolników

Najważniejszą zaletą finansowych produktów rolniczych jest łatwość osiągnięcia zdolności kredytowej. Analitycy uznają zarówno zdolność ekonomiczną wywodzącą się z ilości hektarów przeliczeniowych, jak i dopłaty z ARiMR i wszystkie inne benefity przysługujące dla konkretnych typów działalności. Każda sztuka hodowanych zwierząt również skutecznie podniesie zdolność kredytową w ocenie analityków.

Kredyt rolniczy to idealny i skrojony na miarę produkt, który wspomoże rozwój Twojego gospodarstwa a także zapewni mu stabilność finansową w trudnych czasach. Dzięki temu nie musisz już obawiać się zarówno zastoju na rynku, jak i wstrzymania dopłat obszarowych. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie i skutecznie oceniamy zdolność.

Najczęściej zadawane pytania

Z kredytu może skorzystać każdy prowadzący gospodarstwo rolne, nawet kiedy nie prowadzi innej działalności poza rolnictwem. Wystarczy być posiadaczem lub dzierżawcą gruntów i być zarejestrowanym rolnikiem. Brak dodatkowej dokumentacji i zdolność kredytowa wyliczana na podstawie posiadanego areału pozwala na szybkie i sprawne załatwienie wszystkich formalności związanych z wydaniem decyzji.

Cel kredytu może być dowolny. Zabezpieczyć możemy zarówno bieżące wydatki, jak i rozwój gospodarstwa w postaci rozwoju parku maszynowego lub zakupy dodatkowego sprzętu niezbędnego w pracach polowych i hodowlanych. Ponadto zakupić można nieruchomości rolne i budowlane potrzebne do produkcji rolnej. Rolnika ogranicza tylko jego kreatywność i możliwości dalszego rozwoju, pieniądze nie muszą być w pełni rozliczane.

Masz pytania ?

Skorzystaj z naszej profesjonalnej porady

Blog

Aktualości

10
2020 Grudzień

Kredyt firmowy – zasady działania oraz warunki wnioskowania   Jeśli ...

Czytaj więcej

02
2020 Grudzień

Pierwsze konto bankowe - co warto wiedzieć, na co zwrócić ...

Czytaj więcej

02
2020 Grudzień

Witajcie. Mamy grudzień, a więc ostatni miesiąc "niezwykłego" 2020 roku. ...

Czytaj więcej