Faktoring

Faktoring- Gotówka w 24h

 • Gotówka w 24 godziny
 • zaliczka do 90%
 • minimum jeden kontrahent
 • również dla budownictwa i transportu

FAKTORING –  to tani i cieszący się coraz większą popularnością sposób finansowania bieżącej działalności firmy, inwestycji które mają rozwinąć przedsiębiorstwo oraz terminowego płacenia zobowiązań.  Usługa polega na tym, że instytucja finansowa(bank) wykupuje faktury, wystawione przez Twoje przedsiębiorstwo. Dzięki czemu Ty otrzymujesz szybciej pieniądze, nawet jeśli terminy płatności są odległe. Możesz zdecydować sam czy ten rodzaj finansowania(faktoring) ma być jednorazowy czy cykliczny i w jakiej kwocie chcesz odsprzedać swoją fakturę.

Faktoring, sprawdź
co możesz zyskać:

 • natychmiastowe środki z faktur VAT, nawet jeśli są one z 90-dniowym terminem płatności,
 • niskie opłaty za korzystanie z usług,
 • pełna kontrola nad tym, które faktury trafiają do faktoringu,
 • oferty faktoringu z regresem i bez regresu,
 • faktoring odwrotny, dzięki któremu zyskasz dodatkowy czas na spłatę swoich zobowiązań,
 • monitoring i wsparcie ze strony naszego eksperta.
 • natychmiastowe środki
  do 90% wartości faktury
 • faktoring faktury z terminem nawet do 90 dni
 • pozostała kwota po opłaceniu faktury

Oferta faktoringu online dla rzedsiębiorców

Problemy z płynnością finansową mogą dotknąć zarówno młodą jednostkę, która dopiero zbiera swoje doświadczenie w branży, jak i firmę o ugruntowanej pozycji. Nasza propozycja faktoringu dla przedsiębiorców to okazja, by rozwijać swoją działalność, bez względu na ryzyko niewypłacalności kontrahentów, ponieważ to my je podejmujemy. Zawieraj umowy kupna- sprzedaży ze swoimi kontrahentami i nie martw się o to, kiedy ich zobowiązania spłyną na Twoje konto. Podejmij współpracę z nami i skorzystaj z atrakcyjnych warunków faktoringu. 

Co zyskujesz dzięki współpracy? 

Oferując nasz faktoring dokładnie tłumaczymy Ci warunki zawieranej umowy. Każda faktura, którą chcesz sfinansować zawierać będzie dokładne dane, dotyczące kwoty faktoringu oraz daty przesłania pieniędzy na konto. Dzięki szybkiemu rozpatrzeniu wniosku możesz nawiązać współpracę z pewną organizacją, która pomoże Ci przywrócić płynność finansową, a tym samym spłacić należne dostawcom wynagrodzenie lub wygospodarować pieniądze na dalszy rozwój firmy. Ustanowione przez nas limity finansowania dostosowane są do potrzeb zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw, stąd nie musisz martwić się, że Twoja organizacja nie będzie kwalifikować się do nawiązania współpracy. 

Niezależnie od branży, w jakiej działasz

Dzięki współpracy z naszą agencją Twoja firma znów stanie na nogi, a Ty będziesz mógł cieszyć się zyskaną płynnością finansową. Gwarantujemy szybką realizację finansowania, a pieniądze przesyłamy prosto na Twoje konto firmowe. Dla nas nie jest ważne, w jakiej branży funkcjonujesz. Zawarty z nami faktoring możesz wykorzystać do realizacji celów przedsiębiorstwa, związanych z rozwojem jednostki, czy spłaty nagromadzonych zobowiązań. Doskonale rozumiemy potrzeby zgłaszających się do nas właścicieli firm, stąd zarówno limity finansowania, jaki i warunki współpracy dostosowane są do ich możliwości. Zaufaj nam, tak jak zrobiły to dziesiątki innych organizacji i skorzystaj z atrakcyjnej oferty faktoringu, która może pomóc w rozwoju także Twojej firmy!